Haber

Denizlispor Başkanı Uz: “Kulübü kayyuma bırakamam”

Denizlispor Lideri Mehmet Uz, “Gördük ki kongreden çıkan yok, artık bu kulübü kafasız bırakamam, kayyuma da bırakamam” dedi.

A. Denizlispor’da salt çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenen olağanüstü genel kurul toplantısı, aday olmaması nedeniyle bir daha yapılamadı. Ligde başarılı bir grafik sergileyemeyen A. Denizlispor, Rizespor deplasmanında aldığı mağlubiyetle morali bozuk. Kulüp Başkanı Mehmet Uz, gelişmelerin ardından Haluk Ulusoy Tesisleri’nde açıklamalarda bulundu. Transferin kapanması nedeniyle eli kolu bağlı olduğunu belirten Önder Uz, kongre hakkında da bilgi verdi.

“Bu yıl sonuna kadar takımı ligden düşürmemeliyim”

Takımı kayyuma bırakmayacaklarını belirten Önder Uz, “Buradaki amacımız bu kulübün borcunu bitirip hak ettiği yere getirmek. Bundan sonra da projeleri ona göre yapmak durumundayız.” nasıl planladık nasıl yaptık.Her konuda yalnız kalıyoruz özellikle taraftar.Şimdi kongrede adayız.Baktık kongreden çıkan yok ben bu kulüpten ayrılamam kayyuma da bırakamam.Yönetim kurulu arkadaşlarla bu konuları konuşuyoruz.Yönetim kurulu oluşturarak bir kongreye gitmek istiyoruz.Gitme sebebimiz mecburiyetten bu sene sonuna kadar gruptan çıkarmadım.tüm oyuncularım beni gururlandırdı.peki ben bunun parasını vermesem bu oyunculardan biri kalır mıydı?haklılar ama ben futbolcu değilim ben vermedim O arkadaşımı kaybetme” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu