Haber

kısa karaman

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMU) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

Vali Akkoyun, rektörlük makamında gerçekleştirdiği ziyarette Rektör Gavgalı’ya görevinde başarılar diledi.

Gavgalı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Akkoyun’a teşekkür etti.

İlk senato toplantısı Rektör Gavgalı başkanlığında gerçekleştirildi.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMU) Senatosu Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Gavgalı’nın senato üyeleriyle ilk kez kamuoyunun karşısına çıktığı toplantıda senatoya konu olan gündem konuları değerlendirildi.

Akademisyenlerin katıldığı ilk senato toplantısında Rektör Gavgalı, KMÜ’nün fiziki ve akademik altyapısının çok iyi durumda olduğunu söyledi.

Yeni dönemde de mevcut altyapıyı devreye sokarak var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini belirten Gavgalı, şöyle konuştu:

“Kurulduğu günden bu yana yapılanmasını hızla tamamlayan üniversitemiz, artık Karaman’ın kalkınmasında büyük sorumluluk taşıyan, geleceği olan gençlerimizin yetiştirilmesinde değerli bir misyonu olan, ayakları yere sağlam basan bir kurum konumuna gelmiştir. ülkemizin geleceğini oluşturmak.İşimize odaklanmak ve üniversitemizin gelişimi için çok çalışmak.Size her türlü akademik desteği vermeye hazırız.”

Toplantı, senato üyelerinin talep ve önerilerinin alınmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu